» Úvod


Cítíme spoluodpovědnost za harmonický rozvoj společnosti při plném respektu ke kvalitě životního prostředí

Společnost C.T.I. eko, s.r.o. působí na českém trhu od roku 2006. Jsme ekonomicky úspěšnou společností, trvale rostoucí, s průměrným každoročním růstem 30 %. Nabízíme know-how v oblasti snižování spotřeby energie a revitalizace environmentálně zatížených areálů.

Naše odbornost a zkušenost byla prověřena v mnoha desítkách aplikací ve sféře průmyslu i samosprávy, a to po celém území ČR.

Jsme zaměřeni na provádění:

ENERGETICKÉ PORADENSTVÍ EKISEnergetické poradenství EKIS je BEZPLATNÁ SLUŽBA pro veřejnost, která slouží k podpoře zavádění energetických úspor a obnovitelných zdrojů energie. Určena je občanům, veřejné správě, podnikům a podnikatelům ve středních Čechách. Odborné konzultace poskytují Energetická konzultační a informační střediska - EKIS, která jsou zastoupena ve všech krajích ČR. Poradenství zde vykonávají kvalifikovaní energetičtí poradci s finanční podporou Ministerstva průmyslu a obchodu z PROGRAMU EFEKT - Státního programu na podporu úspor energie a využití obnovitelných zdrojů energie.

STŘEDISKA EKIS poskytují zájemcům konzultace při osobní návštěvě (Po+St 13-17 hod.), telefonicky a on-line prostřednictvím INTERNETOVÉ PORADNY i-EKIS.

4958 EKIS Český Brod
Střední Čechy
C.T.I. Eko, s.r.o.
Adresa: Hradešín 160, Český Brod, 28201
Kontakt: mobil:603826167, e-mail poradny: info@c-t-i.cz

http://www.mpo-efekt.cz/czÚspěch v soutěži Podnikatelský projekt roku 2010!

Projekt "Využití odpadního tepla z kupolových pecí" společnosti SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS CZ, a.s., na kterém se podílela i naše společnost, obsadil 2. místo v kategorii Eko-energie - Úspory energie v prestižní soutěži Podnikatelský projekt 2010.

Podnikatelský projekt roku 2010 s podporou Operačního programu Podnikání a inovace organizuje Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest a Sdružení pro zahraniční investice - AFI ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky. Partnery akce jsou ČEZ a ČSOB, mediálně soutěž podporují Aktuálně.cz, EURO, EurActiv.cz, časopis Moderní obec, server Podnikatel.cz a Český rozhlas - Radiožurnál.

Soutěžilo se v sedmi kategoriích podle jednotlivých programů OPPI: Inovace, Potenciál, ICT a Strategické služby, Eko-Energie: Obnovitelné zdroje energie, Eko-Energie: Úspory energie, Školicí střediska a Nemovitosti. Ceny vítězům předal mj. ministr průmyslu a obchodu Martin Kocourek, pod jehož záštitou se soutěž konala, či generální ředitel CzechInvestu Miroslav Křížek.

Cílem energeticko-úsporného projektu "Využití odpadního tepla z kupolových pecí" společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Isover bylo využít odpadní technologické teplo vzniklé chlazením plášťů kupolovitých tavících pecí. V rámci komplexních opatření bylo toto technologické teplo využito pro výrobu chladu a vytápění. Kromě ocenění Podnikatelský projekt roku 2010 společnost Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Isover, v roce 2011 získala ocenění za druhé místo v soutěži E.ON Energy Globe Award ČR 2011.